KONAKLAMA

Elazığ ve Elazığ'da konaklama adına bilmeniz gereken tüm ayrıntılara sahip olmanız, belkide ev rahatlığında bir gece geçirmenizi, belkide neşe dolu bir yolculuk ve tur ile gününüzü güzel geçirmenizi sağlamak için Gülnar Grup bünyesindeki tüm firmalar ile sizi düşünmekten gurur duyuyoruz...

Elazığ; gecelik konaklama alma noktasında büyük bir potansiyele sahip, turistik alanlarının hızlı bir şekilde dönemsel değişikliklerle potansiyel kaybetmesi bu potansiyelin büyük bir kısmının ticari konaklamalardan oluşmasını sağlıyor.

Anlayacağınız konaklama yapan nüfusun büyük bir yoğunluğu ticari konaklama yapıyor. Bu açıdan bulunduğu yörede gerçekten tercih edilebilir bir noktada olan ilimiz, güvenli, rahat ulaşılabilir kaynaklar, ulaşım ve yaşam ekonomisi açısından oldukça verimli ve düzenli bir şehirdir.

Gelişen sanayisi, iş ve iş kollarının diğer illerden personel ihtiyacı doğuruyor -ki bu sanayinin kalifiye elemanlara ihtiyaç duyduğu ve gelişmeye devam eden bir sanayinin olduğunun göstergesidir.

Konaklama potansiyeli arttıkça, oteller, pansiyonlar ve konuk evleri bu ihtiyaca cevap verme adına büyük yatırım ve etkinliklerde bulunuyor. Gülnar Grup bünyesinde Akar Hotel olarak geçmişinde 45 yıldan fazladır hizmet veren ve hizmetini bizimle güçlendirerek yoluna devam eden bir otel olarak kaliteli hizmet sunmayı, evinizin rahatlığını sağlamayı, sahip olmanız gereken imkanların alt yapısından sunumuna kadar hizmetin bütünlüğünü korumayı ve sunumda temennilerinizin gereğini yapmak için elimizden geldikçe çalışıyoruz.

Elazığ'da konaklama yapmayı düşünmekte iseniz bizimle iletişime geçerek planınızı güçlendirmek ilk işiniz olmalı. Elazığ'a gelmeniz, geldikten sonra il içerisinde yapacağınız faaliyetler ve şehirden ayrılmanızda dahil olmak üzere tüm faaliyetleriniz üzerine yapaceğınız planda size destek verebilecek uzman bir ekibin sizinle birlikte olduğunu, bir telefondan daha yakın olduğumuzu unutmayınız.

Galeri

Takip Et @HotelAkar